Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Naruto Online - przeglądarkowa gra MMORPG zlokalizowana w jęz polskim.

 • Producent/wydawca gier Oasis Games udostępni 22 czerwca wersję beta polskojęzycznej przeglądarkowej gry Naruto Online.
 • Gra MMORPG powstała w zeszlym roku w CyberConnect2 w całości opierając się o motywy z mang i anime Naruto a głosom postaci udzielili seiyu znani z anime. Grę wydano w wersji darmowej z mikropłatnościami.

  W rozpoczynającej się w wiosce Konoha grze, gracz wybiera jedną z pięciu nowych postaci wojowników ninja, władającymi jednym z żywiołów: ognia, wody, ziemi, wiatru czy pioruna. Jednakże w miarę postępów/zdobywania doświadczenia, zostaną odblokowane inne możliwości i gracz będzie mógł wcielić się także w postać jednego z bohaterów serii (Naruto, Sasuke, Hinatę, Sakurę czy Kakashiego). Do gry przeniesiono również relacje osobowe z pierwowzorów, które pozwolą wojownikom pojawiającym się w takich zespołach na wspólne wykonywanie w walce dodatkowych kombinacji mocy.

  Wykonywane zespołowo pojedynki taktyczne rozgrywane są turowo, co wymaga dobrego komponowania drużyny, podążanie za Naruto w kluczowych momemntach jego nauki/walki jak również wypełnianie misji zleconych przez najważniejsze postacie wioski, walki shinobi - wymaga nie tylko dobrej pracy zespołowej z innymi graczami ale również i dobrego rozwoju postaci gracza.

  Gra uzyskała w zeszłym roku tytuł najlepszej gry przeglądarkowej (w/g rankingu FB) a ilość graczy przekroczyła 20 mln.

  Źródło : koolthings.com, gry-online, how2play  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.