Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

3-Gatsu no Lion (Sangatsu no Lion / March comes in like lion / W marcu jak w garncu) - ujawniono dokładną datę premiery i dalszą obsadę anime.

 • Oficjalna strona anime 3-Gatsu no Lion (Sangatsu no Lion / March comes in like lion / W marcu jak w garncu) ujawniła dokładną datę premiery.

  Nastąi ona 8 października o 23:00 w NHK General.

  Oprócz tego poinformowano, że w dniach 18 i 24 września w NHK General oraz 25 i 30 września i 3 października w NHK E-Tele wyemitowany zostanie specjalny program "Wprowadzenie do jesiennego anime".

  Poinformowano także o dalszej obsadzie:

  Anime powstaje w studio Shaft w reżyserii Akiyuki SHinbo jako adaptacja oryginalnej mangi Chiki Umino, opowiadającej o 17-letnim graczu shōgi imieniem Rei i jego relacjach z sąsiadami : Akari Kawamoto i jej dwiema młodszymi siostrami - Hinatą i Momo, jak również "całym mnóstwem" ich kotów...

  Umino rozpoczęła publikację swojej mangi w Young Animal w 2007r.
  Seria zdobyła w 2011r główne nagrody Manga Taisho i Kodansha Manga a w 2014 - główną nagrodę im Tezuka Osamu.

  11 tom zebrany mangi ukazał się w sprzedaży 25 września zeszłego roku natomiast na 29 lipca przewidziano wydanie drugiego fanbooka.

  Powstaje także aktorska dylogia filmowa, reżyserowana przez Keishiego Ōtomo z Ryūnosuke Kamikim w roli głównej. Jej premiera nastąpi w przyszłym roku.

  Anime ma liczyć 22 odcinki

  Źródło: strona anime via ANN. • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.