Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Date a Live III - ujawniono liczbę odcinków 3-go sezonu anime.

 • Na oficjalnej stronie anime Date a Live III pojawiła się informacja o datach wydań "pudełkowego" zestawu trzeciego sezonu anime. Pojawią się one (wraz z różnymi dodatkami) odpowiednio 24 maja i 26 czerwca. Jednocześnie ujawniono, że serial będzie liczył 12 odcinków.

  W trzecim sezonie pojawia się nowa bohaterka, "siódmy Duch":

  Oryginalne powieści ilustrowane SF Tachibany Koushi (z ilustracjami Tsunako) i opowiadają o Itsuce Shidou, zwykłym uczniu, który, obudzony pierwszego dnia po wiosennej przerwie przez swoją młodszą siostrę - Kotori, miał nadzieję, że będzie to "ciężki" (trzeba iść do szkoły), lecz zwyczajny dzień...
  Nie wziął pod uwagę tylko jednej rzeczy - że będzie świadkiem nagłego wybuchu energii, po którym pojawił się obraz zamienionego w ruinę miasta, a w kraterze na miejscu dawnego rogu ulicy pojawi się dziewczyna, która sama siebie nazywa duchem....

  Ona jest jak katastrofa, która zniszczy ludzkość - potwór odrzucony przez swój świat. Jedyny sposób na zatrzymanie jej to anihilacja lub ... rozmowa..
  Kotori mówi Itsuce - Skoro tak, to po prostu idź z nią na randkę - niech się w tobie zakocha...

  Na podstawie powieści powstały dwa seriale, dwa OVA (OAD - dodatki do tomów powieści) oraz film Gekijō-ban Date a Live: Mayuri Judgement.

  W produkcję nowego sezonu anime zaangażowana jest ta sama ekipa z Keitarō Motonagą jako reżyserem lecz studiem J.C.Staff a w rolach bohaterów wystąpią seiyu również znani z poprzednich produkcji.

  Openingową I swear wykona grupa sweet ARMS a endingową Last Promise - Erī Yamazaki.

  Premiera serialu nastąpi 11 stycznia o 21:30 na AT-X (Tokyo MX - 12 o 1:40)

  Źródło: ANN • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.