Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Fairy Gone - ujawniono dokładną datę premiery anime.

 • Oficjalna strona anime Fairy Gone poinformowała o dokładnej dacie premiery.
 • Nastąpi ona 7 kwietnia o 24:00 w Tokyo MX, BS11 i AT-X.

  Poinformowano także o adaptacji animacji na mangę. Będzie ją rysował dla Bessatsu Shōnen Magazine Ryōsuke Fuji. Pierwszy odcinek pojawi się w 9 kwietnia, w majowym numerze.

  Oryginalne anime P.A.Works reżyseruje Kenichi Suzuki.

  "Kiedyś, wróżki (fairies) były bronią"

  Akcja anime rozgrywa się w fantastycznym świecie, gdzie wróżki żyją w symbiozie ze zwierzętami, dając im specjalną moc. Chirurgiczne usunięcie i transplantacja symbiotycznego organu ludziom, pozwala im na częściowe przyzwanie wróżek i wykorzystanie ich (mocy) jako broni. Tacy posiadacze wykorzystywani są w wojnach i nazywani Wróżkowymi Żołnierzami (Fairy Soldiers). Po zakończeniu długiej wojny, stracili oni swój cel (powód istnienia) i mają zintegrować się ze społeczeństwem. Zarówno w rządzie jak i mafi czy też zostając terrorystą, każde z nich wybiera swoją ścieżkę..

  Opowieść rozpoczyna się 9 lat po wojnie a jej główną bohaterką jes Maria - "świeży" rekrut organizacji Dorothea, której zadaniem jest wyjaśnianie i zapobieganie kryminalnych przypadków z udziałem Fairy Soldiers. Nawet tyle lat po wojnie rząd jest wciąż niestabilny. Wielu kryminalistów wciąż rozdrapuje rany po poprzednim konflikcie a grupy terrorystyczne szukają zemsty. Jest to opowieść o Fairy Soldiers, szukających swojej własnej sprawiedliwości w tym chaotycznym świecie...

  jag61; ANN, strona anime.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.