Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

FlCl - powstaje nowe anime.

 • Facebookowe konto bloku Toonami (Adult Swim) poinformowało o współprodkcji ze studiem Productions I.G. nowego seialu FlCl.

  Zgodnie z informacjami, ma to być podzielony na dwie części 12-odcinkowy serial, sequel 6-odcinkowej serii OVA z 2000r..

  Anime ma się pojawić pod koniec 2017 / początek 2018r.

  Ujawniono też zarys fabuły.

  Akcja serii rozgrywać się będzie wiele lat po poprzednich przygodach Naoty Nandaba i Haruko Haruhary.
  W międzyczasie, w galaktyce rozgorzała wojna pomiędzy rasami zwanymi Medical Mechanica i Fraternity.

  Nastolatka Enter Hidomi uważa, że nic fantastycznego nie spotka ją w jej zwyczajnym życiu, do dnia w którym w jej szkole nie pojawił się nowa nauczycielka - Haruko.

  Wkrótce po tym, Medical Mechanica atakują jej miasto i Hidomi konstatuje, że posiada tajemnicę, która może uratować wszystkich..
  Tajemnicę, którą może odblokować tylko Haruko.

  Lecz czemu Haruko powróciła na Ziemię? Co się stało z jej Rickenbackerem 4001, który zostawiła Naocie? I gdzie się podział humanoidalny robot Canti?

  W zeszłym roku studio Production I.G poinformowało o przejęciu praw do anime od studia Gainax i że planuje stworzyć remake anime.

  Oryginalna, prześmiewająca popkulturę komediowa seria OVA powstała przy współpracy obydwu studiów. Została później zaadaptowana na powieść i mangę.

  Źródło: ANN, kai-you • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.