Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Fruits Basket - ujawniono dalszą obsadę anime.

 • Oficjalna strona anime Fruits Basket poinformowała o dalszej obsadzie.
  • Motoko Minagawa - M・A・O

  Anime powstaje w studio TMS Entertainment w reżyserii Yoshihide Ibaty jako adaptacja mangi Natsuki Takaya, której bohaterką jest 16-letnia Tōru Honda, która z powodu rodzinnej tragedii, przeprowadza się do nowego domu. Niefortunnie dla niej, jest to prywatna posiadłość należąca do tajemniczego klanu Sōma, do którego należą także jej klasowy kolega - Yuki oraz jego kuzyni - będący w tym samym wieku Kyō i 27-letni Shigure. Dziewczyna dość szybko odkrywa rodzinną tajemnicę - gdy jakikolwiek członek klanu zostnaie dotknięty prze zosobę o innej płci - zamienia się w zwierzę z chińskiego zodiaku...

  Zgodnie z życzeniem autorki, nowe anime (poprzednie miało premierę w 2001r) obejmie całą (zakończoną w 2006r) mangę i powstanie z nowym zespołem produkcyjnym:

  Takaya publikowała w latach 2015 - 2018 sequel mangi zatytułowany Fruits Basket Another, której akcja rozgrywała się po ukończeniu liceum przez Tōru i pojawia się w niej świeżo upieczona licealistka imieniem Sawa.

  Premiera serialu (1 sezonu) nastąpi 6 kwietnia.

  jag61 ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.