Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Full Metal Panic! Invisible Victory - anime pojawi się wiosną przyszłego roku (?).

 • Na oficjalnej stronie anime Full Metal Panic! Invisible Victory znalazła się informacja o jego premierze wiosną 2018r.
 • Taką samą podali Funimation, Shōji Gatō i Shiki Dōji podczas piątkowego panelu Full Metal Panic! 15th Anniversary Panel na Anime Expo.

  Informacja na stronie pojawiła się razem z wyjaśnieniem/przeprosinami od zespołu produkcyjnego (wcześniej podawano jesień tego roku).

  Informacja o produkcji nowego (czwartego) sezonu anime, bazującego na publikowanych w latach 1998-2011 powieściach ilustrowanych Shōjiego Gatō (ilustracje Shiki Dōji) pojawiła się w zeszłym roku.

  Opowiada ona o będącym w stopniu sierżanta Sosuke Sagarze, 17-latku - "dziecku wojny", który praktycznie całe swoje życie spędził walcząc.
  Zostaje on wysłany przez prywatną organizację antyterrorystyczną Mithril do ochrony zwyczajnej japońskiej nastolatki - Kaname Chidori, która - sama nie zdając sobie z tego sprawy - znajduje się w posiadaniu tajnych danych.
  Z racji swojego wieku i wyglądu, zostaje on klasowym kolegą dziewczyny - a z powodu swojej przeszłości i "zerowej" wiedzy na temat "normalnego" życia - uznany przez nią i resztę klasy za "militarnego maniaka".....

  Powieści doczekały się adaptacji na cztery serie mangowe - Retsuo Tateo (9 tomów), Tomohiro Nagai (FMP! Overload - 5 tomów), Hiroshiego Ueda (Full Metal Panic! Σ w/g scenariusza Gatō - 19 tomów) i Tetsurō Kasahary (Full Metal Panic! Zero - w/g scenariusza Gatō, 2 tomy - wciąż publikowana) oraz trzy seriale anime i OVA.
  Powstała także spinoffowa seria powieści i mangi Full Metal Panic! Another (7 i 5 tomów, wciąż publikowane), autorstwa Naoto Ōguro z ilustracjami Shiki Dōji (powieść) i Yō Taichi (manga).

  jag61 dla Dansetsu ; źródło: strona anime via ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.