Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Full Metal Panic! Invisible Victory - pojawiło się PV0.2 anime.

 • Oficjalna strona anime Full Metal Panic! Invisible Victory rozpoczęła streaming PV0.2
 • Wideo jest aktualnie wyświetlane na Comiket 92.

  Anime powstaje w studio Xebec w reżyserii Katsuichiego Nakayamy jako adaptacja serii ilustrowanych przez Shiki Dōji powieściShōjiego Gatō.

  Opowiada ona o będącym w stopniu sierżanta Sosuke Sagarze, 17-latku - "dziecku wojny", który praktycznie całe swoje życie spędził walcząc.
  Zostaje on wysłany przez prywatną organizację antyterrorystyczną Mithril do ochrony zwyczajnej japońskiej nastolatki - Kaname Chidori, która - sama nie zdając sobie z tego sprawy - znajduje się w posiadaniu tajnych danych.
  Z racji swojego wieku i wyglądu, zostaje on klasowym kolegą dziewczyny - a z powodu swojej przeszłości i "zerowej" wiedzy na temat "normalnego" życia - uznany przez nią i resztę klasy za "militarnego maniaka".....

  Powieści doczekały się adaptacji na cztery serie mangowe - Retsuo Tateo (9 tomów), Tomohiro Nagai (FMP! Overload - 5 tomów), Hiroshiego Ueda (Full Metal Panic! Σ w/g scenariusza Gatō - 19 tomów) i Tetsurō Kasahary (Full Metal Panic! Zero - w/g scenariusza Gatō, 2 tomy - wciąż publikowana) oraz trzy seriale anime i OVA.
  Powstała także spinoffowa seria powieści i mangi Full Metal Panic! Another (7 i 5 tomów, wciąż publikowane), autorstwa Naoto Ōguro z ilustracjami Shiki Dōji (powieść) i Yō Taichi (manga).

  Powstaje także seria słuchowisk, streamowanych przez YT kanał Lantis. Ich 11 odcinek pojawił się 31 lipca.

  Premiera serialu ma nastąpić wiosną przyszłego roku.

  jag61 dla Dansetsu ; źródło: strona anime via ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.