Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Full Metal Panic! - powstaje nowe anime!.

 • Podczas sobotniej imprezy Fantasia Bunko Big Thanksgiving 2015, wydawnictwo Fujimi Shobo ogłosiło produkcję nowego anime Full Metal Panic!.

  Dalsze informacje podane zostaną w terminie późniejszym.

  Oryginalna, 23-tomowa seria powieści ilustrowanych Shōjiego Gatō (ilustracje Shiki Dōji) publikowana była w latch 1998-2011.
  Opowiada ona o będącym w stopniu sierżanta Sosuke Sagarze, 17-latku - "dziecku wojny", który praktycznie całe swoje życie spędził walcząc.
  Zostaje on wysłany przez prywatną organizację antyterrorystyczną Mithril do ochrony zwyczajnej japońskiej nastolatki - Kaname Chidori, która - sama nie zdając sobie z tego sprawy - znajduje się w posiadaniu tajnych danych.
  Z racji swojego wieku i wyglądu, zostaje on klasowym kolegą dziewczyny - a z powodu swojej przeszłości i "zerowej" wiedzy na temat "normalnego" życia - uznany przez nią i resztę klasy za "militarnego maniaka".....

  Powieści doczekały się adaptacji na cztery serie mangowe - Retsuo Tateo (9 tomów), Tomohiro Nagai (FMP! Overload - 5 tomów), Hiroshiego Ueda (Full Metal Panic! Σ w/g scenariusza Gatō - 19 tomów) i Tetsurō Kasahary (Full Metal Panic! Zero - w/g scenariusza Gatō, 2 tomy - wciąż publikowana) oraz trzy seriale anime i OVA.
  Powstała także spinoffowa seria powieści i mangi Full Metal Panic! Another (7 i 5 tomów, wciąż publikowane), autorstwa Naoto Ōguro z ilustracjami Shiki Dōji (powieść) i Yō Taichi (manga).

  Źródło: ANN, wiki, strona wydawnictwa, tytułu. • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.