Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Gekijōban Mahōka Kōkō no Rettōsei: Hoshi o Yobu Shōjo - ujawniono datę przedpremierowych pokazów oraz nowe postacie filmu anime.

 • Oficjalna strona anime Gekijōban Mahōka Kōkō no Rettōsei: Hoshi o Yobu Shōjo ujawniła trzy nowe postacie:
 • Oprócz tego poinformowano, iż 5 czerwca w tokijskim Shinjuku Baltic 9 i Umeda Burg 7 w Osace odbędą się specjalne imprezy połączone z przedpremierowym pokazem filmu.

  Powstaje on w studio 8-bit w reżyserii Risako Yoshidy wedłu oryginalnego pomysłu Tsutomu Satō w nawiązaniu do serii jego powieści ilustrowanych, których akcja rozgrywa się w czasach, gdy "Magia już nie jest wymysłem legend i baśni lecz po raz pierwszy od niepamiętnych czasów stała się rzeczywistą technologią......"

  W 2014r powieści zostały zaadaptowane na serial anime. Powstały także spinoffowe powieści, mangi i gra

  W filmie wystąpi obsada znana z wcześniejszego serialu jak również pojawi się nowa kluczowa postać.
  Akcja filmu ma się rozgrywać na Wyspach Ogasawara, gdzie Tatsuya i Miyuki spędzają przerwę wiosenną po zakończeniu 1 roku. Jednakże pobyt zakłóca pojawinie się przed chłopakiem dziewczyny imieniem Kokoa. Dziewczyna - która uciekła z bazy marynarki - zdradza Tatsuyi jedno życzenie ...

  Premiera filmu nastąpi 17 czerwca.

  jag61 dla Dansetsu; źródło: strona i konto anime via ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.