Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Girls und Panzer (Girls & Tanks) - nowe anime Tsutomu Mizushimy

 • Takaaki Suzuki, konsultant historyczno-wojskowy w anime takich jak Strike Witches i Upotte!! ujawnił w czwartek, że powstaje nowe anime zattulowane Girls und Panzer (Girls & Tanks).
  Przedstawiciel reklamowy Bandai Visual - Yūji Hirooka (Eureka 7: AO, Horizon in the Middle of Nowhere) dodał, że również jest zaangażowany w projekt. Producent Kiyoshi Sugiyama (Armored Trooper Votoms Case;Irvine, Blue Submarine No. 6, Yukikaze) ujawnił iż powstaje on już od póltora roku a reżyser Tsutomu Mizushima (Squid Girl, Another, Blood-C, xxxHOLiC) wtrącił, że ta przyjemna szkolna opowieść jest jego pierwszą, całkowicie oryginalną pracą (nie bazującą na mandze lub powieści).

  Tego samego dnia, otwarta oficjalną stronę powieści, na której w godzinach wieczornych pojawi się promocyjne wideo, lista z zespołem produkcyjnym i częściowa obsada seiyu (Jak się pojawi wideo, dodam je bezpośrednio w tym temacie - informacja via shoutbox -

  UWAGA
  - ze względu, że oprócz pv pojawiło się op wiele więcej informacji, zawarte są one w osobnym newsie).

  5 czerwca, w lipcowym numerze magazynu Comic Flapper, Ryūichi Saitaniya rozpocznie nową serię mangową o tymczasowym tytule Girls & Panzer.
  Ta "wojskowo-młodzieżowa manga akcji" będzie o "licealistkach i walkach czołgów".
  Na razie nie wiadomo, czy jest ona inspirowana anime, anime jest inspirowane mangą (choć, w/g słów Mizushimy - nie - przyp własny) czy też obydwa projekty powstają równolegle.

  Jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem, "wyciekło" parę kadrów z promocyjnego wideo (z bohaterkami):

  Źródło: ANN • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.