Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Girls und Panzer - podano datę premiery filmu anime.

 • Reżyser Tsutomu Mizushima potwierdził dziś, że film Girls und Panzer będzie miał premierę 21 listopada.

  Informacja ta pojawiła się także na oficjalnej stronie anime.

  Wcześniej informowano, że miał się on pojawić w zeszłym roku, później o przeniesieniu terminu na tegoroczne lato. Jednocześnie poinformowano o jego "wydłużeniu". Obecnie ma trwać 120 zamiast wcześniej deklarowanych 90 minut.

  Informacja o dacie filmu i jego długości pojawiła się na imprezie Oarai Spring Festival's 4th Kairaku Festa w mieście Oarai - "modelu" "rodzinnego miasta" drużyny z anime.

  O produkcji opowiadającego całkowicie nową historię filmu poinformowano w 2013r. Powstają także nowe OVA - Girls & Panzer -~Kore ga Hontō no Anzio-sen Desu!~ (~This is the Real Anzio Battle!~) oraz fandysk Kore ga Girls & Panzer no Ōen Hon (Fan Art) Desu!.

  OVA będzie miało kinową premierę 5 lipca a wydanie płytowe pojawi się 25 lipca.

  Anime powstało w ramach oryginalnego projektu, w skład którego wchodzi anime, mangi, powieść oraz słuchowisko.

  Oryginalny serial anime opowiada o Miho Nishisumi, dziewczynie, która właśnie przeniosła się do Akademii dla Dziewcząt Ōrai w prefekturze Ibaraki i która "ląduje" na kursie senshadō (jazda czołgiem) (którego chciała uniknąć), by później wziąć udział w ogólnokrajowych zawodach.

  UPDATE:

  Pojawiło się PV filmu:

  Źródło: ANN, strona anime • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.