Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Hai-Furi - powstaje nowe, kinowe anime (film).

 • Oficjalna strona anime Hai-Furi poinformowała o produkcji nowego kinowego anime.
 • Jednocześnie pojawiło się PV/wideoogłoszenie.

  Oryginalny serial anime powstał w studio Production IMS w reżyserii Yū Nobuta w 2016r, w 2017 pojawiła się OVA.

  Bohaterką anime jest pogodna, bardzo aktywna i "myśląca pozytywnie" Akeno Misaki (Mike-chan, urodzona 20 lipca w prefekturze Nagano, wzrost: 152 cm, grupa krwi B, zodiakalny Rak, ulubione jedzenie: curry i budyń (pudding), nie lubi żywych ostryg, dobra z japońskiego, kiepska z matmy) której jednym z mott jest : Każdy przyjaciel morza jest moją rodziną.

  Jako że Japonia rozwinęła się jako naród morski, koniecznym stało się posiadanie specjalistycznych szkół przygotowujących do ochrony mórz.
  Akcja anime rozgrywa się w jednej z takich szkół - całkowicie dziewczęcej. Jej absolwentki zostaną "morskimi pannami" a w szkole zyskają wiedzę i umiejętności.

  Morskie panny są kobietami których życie zawodowe związane jest z oceanem. Ich mottem jest: Żyjemy w morzu, chronimy morze i przez morze idziemy.

  Muszą one osiągnąć nie tylko świetne wyniki w nauce lecz również zaakceptować i zaadaptować ogólnoświatowy sposób myślenia.
  Są one Morską Elitą, od której oczekuje się posiadania wiedzy nie tylko o własnych zwyczajach i kulturze lecz również innych narodów.

  Źródło: strona anime via moonphase, moetron, niconico.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.