Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Himote House - powstaje OVA.

 • Oficjalna strona anime Himote House poinformowała o produkcji OVA.
 • Uurchomiona w sobotę kampanie crowfundingowa osiągnęła w niedzielę podstawowy cel - 3500000 jenów jak również kolejny - 5250000jenów (w chwili pisania: 6004501 jenów) . Pozwalają one na wydanie "odcinka 10,5" w jakości BD.

  Będzie się on składał z trzech części - Gokuburi Taiji-Kai (The Cockroach-Extermination Episode), Mikōkai PPP (Unreleased PPP) i Mikōkai Enishi to Nyarin no O-Sanpo (Unreleased Enishi & Nyarin's Walk).

  Komediowy serial miał premierę jesienią zeszłego roku. Opowiadał o pięciu dziewczętach i kocie, żyjącym pod jednym dachem w tokijskiej dzielnicy Nakano: trzech siostrach Himote - Tokiyo, Kinami i Kokoro, klasowych koleżankach Kokoro - Tae i Minami oraz kocie Enishi. Wszustkie one (oraz kot) posiadają tajemniczą moc....

  Anime powstało w studio Bouncey w reżyserii Kōtarō Ishidate a w role bohaterek wcieliły się (odpowiednio) Kaoru Mizuhara, Suzuko Mimori, Satomi Akesaka, Aya Suzaki, Sumire Uesaka i Asuka Nishi.

  jag61; ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.