Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kōkyōshihen Eureka Seven Hi-Evolution - ujawniono datę premiery pierwszego filmu anime trylogii.

 • Oficjalna strona trylogii Kōkyōshihen Eureka Seven Hi-Evolution ujawniła datę premiery pierwszego filmu.
 • Nastąpi ona 16 września w 107 kinach w całej Japonii.

  Ujawniono także, że w rolę Hollanda wcieli się Toshiyuki Morikawa, który zastąpi chorego Keijiego Fujiwarę a Tōru Furuya zagra Adroc'a Thurstona, ojca Rentona.

  W role pozostałych głównych bohaterów - Eureki, Rentona, Dewey'a, Talho, Charlesa i Ray wcielą się ci sami seiyu co w oryginalnym serialu (odpowiednio) - Kaori Nazuka, Yūko Sanpei, Kōji Tsujitani, Michiko Neya, Jūrōta Kosugi i Aya Hisakawa

  Powstająca w studio Bones w reżyserii Tomoki Kyōda trylogia ma rozwinąć / opowiedzieć o fenomenie Pierwszego Lata Miłości, który wystąpił 10 lat przed historią z Eureka Seven (w serialu były wzmianki, lecz nigdy nie pokazano "absolutnego początku"), następnie podstawowy wątek z Eureka Seven - lecz z oryginalnym zakończeniem.

  Filmy będą miały ponownie nagrane dialogi, zdjęcia oraz dodane ujęcia. Następne mają się pojawić w przyszłym i 2019 roku.

  Oryginalny serial anime powstał w 2005r, w 2009 powstał film anime Eureka Seven - good night, sleep tight, young lovers a w 2012 sequel zatytułowany Eureka Seven AO, którego "specjalny odcinek" (OVA) pojawił się w tym roku.

  jag61 dla Dansetsu; źródło: ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.