Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kidō Senshi Gundam Thunderbolt - pojawił się trailer 7 epizodu anime (OVA).

 • YT kanał Bandai rozpoczął streaming trailera 7 odcinka Kidō Senshi Gundam Thunderbolt (Mobile Suit Gundam Thunderbolt).
 • Drugi sezon anime rozpoczął się w styczniu od 5 odcinka, siódmy pojawi się 31 maja a ósmy 30 czerwca.

  Podobnie jak czteroczęściowy pierwszy sezon, anime powstaje w studio Sunrise w reżyserii Kō Matsuo jako adaptacja mangi Yasuo Ōtagakiego Kidō Senshi Gundam Thunderbolt.

  Ōtagaki rozpoczął publikację mangi w magazynie Big Comic Superior w 2012r. Jej 8 tom zebrany ukazał się 6 czerwca. Powstaje także manga Kidō Senshi Gundam Thunderbolt Gaiden (również autorstwa Otagakiego), której 1 tom wydano także w czerwcu.

  Akcja mangi rozgrywa się w roku UC 0079, podczas Jednorocznej Wojny - tak samo jak pierwsza seria anime Mobile Suit Gundam.
  Opowiada o walkach toczonych przez dwóch pilotujących Gundamy asów - z Księstwa Zeon i Ziemskiej Federacji (odpowiednio: Datyl Lorenz i Io Fleming) - w rejonie przestrzeni zwanej Sektorem Gromów (Thunderboldt Sector), będącej wrakowiskiem kosmicznych kolonii i okrętów wojennych.

  jag61 dla Dansetsu ; źródło: ANN, moetron, niconico.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.