Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kono Sekai no (Sara ni Ikutsumono) Katasumi ni - pojawił się drugi trailer filmu anime.

 • Twitterowskie konto i oficjalna strona filmu anime Kono Sekai no (Sara ni Ikutsumono) Katasumi ni (In This Corner (and Other Corners) of the World) rozpoczęły streaming drugiego trailera..
 • Pierwszy trailer pojawił się w zeszłym roku

  Film jest "rozszerzoną wersją" (o 30 minut) filmu Kono Sekai no Katasumi ni .

  Koncepcją jego powstania (zaaprobowaną przez Fumiyo Kōno) było danie perspektywy "kilku innym życiom" oprócz Suzu. W nowych ujęciach znajdzie się spotkanie Suzu i Rin jesienią 1944r, zimą i wiosną 1945, tajfun Makurazaki z września 1945 gdzy Suzu martwi się o młodszą siostrę (Sumi).. Wpis na stronie wspomina także o "roku 20 (ery) Shōwa", czyli 1955r.

  Film ponownie reżyseruje Sunao Katabuchi a kotoringo tworzy i wykonuje przewodni utwór Kanashikute Yarikirenai (It's Sad and I Can't Bear It). <>Premiera filmu (planowana na grudzień 2018) nastąpić ma 20 grudnia tego roku.

  Na oryginalny film zaadaptowana została manga Fumiyo Kōno - dramatu z okresu II Wojny Światowej Kono Sekai no Katasumi ni (In a Corner of This World - Na Uboczu Tego Świata).
  Opowiada ona o świeżo poślubionej 18-letniej Suzu Urano, która rozpoczyna nowe życie w mieście Kure, położonym nad Morzem Wewnętrznym w prefekturze Hiroshima.
  Jej mężem jest oficer marynarki Shūsaku Hōjō, który zaproponował Suzu małżeństwo po jednym spotkaniu w dzieciństwie. W miarę upływu II Wojny Światowej, terytorium Japonii jest coraz częściej bombardowane - w tym i Kure, centrum wojskowe i marynarki wojennej. Okręty które codziennie obserwowała z ogródka stają w ogniu a miasto obraca się w perzynę. Mimo straty ludzi których znała, pełna odwagi i determinacji Suzu kontynuuje budowę swojego życia.
  I nadchodzi lato 1945r...

  Reżyserią i scenariuszem zajął się Sunao Katabuchi (reżyser Mai Mai Miracle, Black Lagoon) a tekst na stronie filmu informuje, iż przygotowywał się do tego przez 10 lat. Animacje powstają w studio MAPPA.

  Manga została także zaadaptowana na aktorską telewizyjną produkcję, w której w rolę głownej bohaterki wcieliła się Keiko Kitagawa jej męża - Keisuke Koide.

  jag61; strony filmów; ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.