Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! Kurenai Densetsu (KONOSUBA - Crimson Legend) - pojawił się drugi teaser filmu anime.

 • Oficjalna strona filmu anime Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! Kurenai Densetsu (KONOSUBA - God's blessing on this wonderful world! Crimson Legend) rozpoczęła streaming drugiego teasera.
 • Na podstawie oryginalnej ilustrowanej serii powieściowej Natsume Akatsuki powstały wcześniej dwa seriale anime oraz dwa OAD Kono Subarashii Choker ni Shukufuku o! (God's Blessing on This Wonderful Choker!), wydanych w limitowanej serii z płytami BD z serialami.

  Powieści opowiadają o introwertycznym (hikkikomori) Kazumie Satō, uwielbiającym gry komputerowe, anime i mangę, który przez przypadek traci życie - a raczej powinien stracić, gdyż odzyskuje przytomność i widzi prześliczną dziewczyne, która przedstawia się jako boginii : "Cześć. Mam dobre wieści - chciałbyś przenieść się do alternatywnego świata? (Ale) Możesz zabrać ze sobą tylko jedną rzecz którą lubisz.."
  Na to chłopak odpowiada: " Więc wezmę ciebie".

  Słowo się rzekło a chłopak i dziewczyna zostają przeniesieni do innego świata, gdzie zaczyna się jego największa przygoda z ujarzmieniem króla demonów...

  Tylko że najpierw trzeba ciężko popracować nad znalezieniem żywności, ubrań i schronienia...

  Azuma chciałby żyć w (s)pokoju, lecz bogini co rusz stwarza nowe problemy a na dodatek armia króla demonów ma na nich oko...

  W zespole produkcyjnym i obsadzie filmu ponownie znalazła się ekipa znana z poprzednich produkcji.

  Premiera filmu nastąpi 12 lipca.

  Źródło: ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.