Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Laidbackers - pojawiło się wideo z wykonywanym przez "wirtualno yotuberkę" utworem.

 • Oficjalne twitterowskie konto anime Laidbackers streamuje wideo z wykonywaną przez "wirtualną YouTubowa postać" Ai Kizunę przewodnią Precious Piece.
 •  

  Akcja oryginalnego anime studia Gokumi, określanego jako "finalne (ostatnie) oryginalne kinowe anime Ery Heisei" (Japonia wkroczy w nową erę po 30 kwietnia tego roku - dniu abdykacji obecnego cesarza) rozgrywa się w Kyoto. Studentka Kumi przenosi się do Kyoto by przejąć w spadku po zmarłej babci cukiernię. Dom przylegający do cukierni wyfdaje się niezamieszkały, lecz dziewczyna spotyka trzy kobiety (Harami, Mai i K.) oraz psa. Jest to czwórka herosów, reinkarnowanych z innych światów na Ziemię. Pewnego dnia pojawia się były Król Demonów, który "namieszał" przy ich reinkarnacji - teraz w osobie uczennicy podstawówki i pyta : "Czy mogłybyście, z łaski swojej, zbierać razem ze mną fragmenty Króla Demonów"?

  Premiera filmu nastąpi 5 kwietnia.

  Źródło : ANN, twitter anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.