Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Lostorage conflated Wixoss - serial pojawi się w przyszłym roku; Lostorage conflated Wixoss -missing link- - powstaje OVA które pojawi się w grudniu.

 • Podczas rozpoczętej dzisiaj imprezy WIXOSS EXPO 2017 poinformowano o przyszłorocznej premierze serialu anime Lostorage conflated Wixoss.
 • Natomiast zgodnie z wcześniejszą informacją, powstaje także OVA Lostorage conflated WIXOSS -missing link-, które ma się pojawić 14 grudnia.

  Pierwsza wzmianka o nowym anime pojawiła się na zakończenie ostatniego odcinka trzeciego serialu - Lostorage incited WIXOSS.

  Na podstawie karcianej gry, studio J.C.Staff wyprodukowało dwa seriale Selector Infected Wixoss i Selector Spread Wixoss, tegoroczny film anime Selector Destructed WIXOSS a także wspomniany serial Lostorage incited WIXOSS, w których:

  Nadzieja, pragnienie, pożądanie.

  Dziewczęta z tymi uczuciami w sercu zostaną wciągnięte w wir niebezpiecznej gry...

  WIXOSS jest bardzo popularną karcianką - zwłaszcza wśród gimnazjalistów. Lecz niewielu (z nich) wie o Karcie LRIG - "karcie której posiadaczką jest dziewczyna".
  Tylko wyjątkowe dziewczyny są w stanie słyszeć LRIG a ta która ją posiądzie stanie się selekcjonerką.

  jag61 dla Dansetsu ; źródło : tocage via moonphase, konto anime, ANN.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.