Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito (The Ancient Magus' Bride - The Man Who Waits for Stars) - pojawiło się nowe wideo anime.

 • Oficjalna strona MAiDiGiTV (Mainichi Shimbun) rozpoczęła streaming trzyminutowego wideo z anime Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito (The Ancient Magus' Bride - The Man Who Waits for Stars).
 • Anime powstaje w studio Wit w reżyserii Norihiro Naganumy jako adaptacja mangi, która opowiada o 15-letniej Chise Hatori, która po śmierci matki i zniknięciu ojca spędziła dzieciństwo przerzucana przez niechętnych krewnych od jednego do drugiego, by w końcu trafić na dziwną i nieprawdopodobną aukcję jako Sleigh Beggy (rodzaj wróżek / nieludzkich istot, w odniesieniu do Chise - absolutnie niezwyczajna osobowość - za Seven Seas) i zostać kupiną przez posiadającego głowę (a raczej - czaszkę) bestii Eliasa Ainswortha.
  Okazuje się on być magusem - magiem o ogromnej mocy, który zdecydował się uwolnić Chise od jej fatum.
  Jednakże - ma ona zostać jego uczennicą.... oraz żoną....

  Yamazaki rozpoczął publikację mang w 2013r w Comic Blade. W 2014 przeniosła się ona do Comic Garden oraz publikowana jest online.

  Anime ukaże się razem z limitowanymi wydaniami 7, 8 i 9 tomu mangi 10 września 2016, 10 marca 2017 i 9 września 2017) a od 13 sierpnia część I będzie także wyświetlana w kinach (przez dwa tygodnie).

  Źródło: ANN, strony anime i MAiDiGiTV  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.