Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Majutsushi Orphen Hagure Tabi (Sorcerous Stabber Orphen) - pojawiło się PV1 anime.

 • Oficjalna strona anime Majutsushi Orphen Hagure Tabi (Sorcerous Stabber Orphen) rozpoczęła streaming PV1.
 • Strona ujawnia także, że w rolę głównego bohatera ponownie wcieli się Shōtarō Morikubo.

  Anime powstaje z okazji 25-lecia serii powieści Yoshinobu Akita, opowiadającej o Orphenie, czarodzieju któy porzucił prestiżową Wieżę Kłów i wyruszył na poszukiwanie swojej przyjaciółki Azalie.

  Krylancelo Finrandi i Azalie Cait Sith trafili w dzieciństwie do Wieży z sierocińca, gdzie rozwijali swoje umiejętności magiczne. Jednakże Azalie stawała się coraz bardziej potężna i podczas pewnego magicznego eksperymentu, została zamieniona w smokopodobnego potwora. Władcy Wieży, pragnąc ukryć swój błąd i uniknąć skandalu mogącego zniszczyć reputację Wieży, ogłaszają jej śmierć. Rozwścieczony tym postępowaniem, Krylancero ogłasza się "martwym" i zmienia swoje nazwisko na Orphen....

  Publikowane od 1994 do 2015r powieści (4 serie) zostały zaadaptowane na dwa seriale anime i trzy seriale mangowe. Powstałą także powieść Slayers x Orphen ( Hajime Kanzaka, Yoshinobu Akita).

  jag61; ANN, strony anime i powieści  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.