Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Mayonaka no Occult Kōmuin - 12 tom mangi Yōko Tamotsu pojawi się z OAD.

 • Amazon zamieścił informację o dacie wydania 12 tomu mangiYōko Tamotsu Mayonaka no Occult Kōmuin (Midnight Occult Civil Servants).
 • Wynika z niej, iż ukaże się on w sprzedaży 22 listopada, w wesji limitowanej z OAD.

  Na anime zaadaptowany z mangi zostanie wątek Fukurōji to Ano ko to Ore to (The Dead End, the Kid, and Me), lecz z dodatkowymi elementami. W opowieści, Reiji Senda spotyka pewną blondynkę.

  Bohaterem jest Arata Miyako, który właśnie dołączył do Regionalnego Departamentu Nocnych Relacji Dzielnicowego (Okręgowego) Urzędu Shinjuku. Każdy z 23 dzielnicowych urzędów posiada taki departament, którego zadaniem jest rozwiązywanie/wyjaśnianie paranormalnych i okultystycznych zdarzeń. Arata rozumie nieludzką mowę, któej nikt inny nie potrafi zrozumieć i odkrywa, że yōkai z Parku Shinjuku Goen nazywają go Abe no Seimei - imieniem historycznego Japońskiego okultysty (onmyōji).

  Manga jest adaptowana w studio LIDEN FILMS w reżyserii Tetsuyi Watanabe na serial anime, któego premiera ma nastąpić w kwietniu.

  jag61; ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.