Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Meitantei Conan Konjō no Ken (Fist) - pojawiły się dwie wideoreklamówki filmu anime.

 • Oficjalna strona Meitantei Conan Konjō no Ken (Fist) (Detective Conan The Fist of Blue Sapphire) rozpoczęła streaming dwóch wideoreklamówek anime.

 • Walka


  Tajemnica

  23 film cyklu reżyseruje Tomoka Nagaoka, scenariusz napisał Takahiro Okura a muzykę kompoznuje Katsuo Ono. Wystąpi w nim stała obsada (Minami Takayama, Wakana Yamazaki, Rikiya Koyama, Kappei Yamaguchi jako odpowiedni Conan Edogawa, Ran Mōri i Kogorō Mōri, Kaitō Kid)

  Akcja filmu rozgrywać się będzie w Singapurze (pierwszy film, którego akcja rozgrywa się poza Japonią). Znane Marina Bay Sands stały się miejscem morderstwa a w tle pojawia się zatopiony pod koniec XIXw w oceaniu Błękitny Szafir. Główne postacie animacji to Kaitō Kid, Makoto Kyōgoku i Conan Edogawa. Makoto jest niepokonanym (400 wygranych walk) mistrzem karate, który walczy z Kaitō Kidem próbującym skraść tytułowy Błękitny Szafir. Kaitō sprowadził do Singapuru Conana (wbrew jego woli).

  Premiera filmu nastąpi 12 kwietnia.

  Postać detektywa Conana Edogawy (wł.: Shinichiego Kudō) pojawiła się w 1994r, w publikowanej do dziś mandze Gōshō Aoyamy. W 1996 rozpoczęto produkcję serialu anime, który również trwa do dziś (931 odcinków). W późniejszych latach powstały także filmy anime, OVA, speciale anime i słuchowiska.

  jag61; strona anime via ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.