Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Radiant - będzie drugi sezon anime.

 • Twitterowskie konto anime Radiant poinformowało o produkcji drugiego sezonu.
 • Jego premiera nastąpi w październikau w NHK E-Tele a sezon ma składać się z 21 odcinków.

  Serial powstał w studio Lerche w reżyserii Seijiego Kishi jako adaptacja komiksu francuskiego mangaki (? !!) Tonego Valente.

  W opwieści, początkujący czarodziej imieniem Seth wyrusza w podróż w poszukiwaniu legendarnego miejsca - leża Radiant, gdzie - jak mówią - żyją (rodzą się) spadające (atakujące) z nieba potwory zwane Nemes. Jako jeden z "zainfekowanych" - który przeżył atak Nemes - Seth wierzy, że może stać się wielkim czarodziejem, mogącym całkowicie zniszczyć potwory. W drodze chłopak spotyka nowych przyjaciół i wraz z nimi stacza walki z potężnymi nieprzyjaciółmi oraz stawia czoło wielkim trudnościom - a wszystko będąc ściganym przez tajemniczą Inkwizycję... (via strona anime).

  Pierwszy sezon anime miał premierę 6 października zeszłego roku a ostatni, 21 odcinek wyemitowano (i streamowano) wczoraj. Serial będzie ponownie emitowany w NHK E-Tele od 3 kwietnia (o 19:25).

  jag61; ANN, twitter i strona anime.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.