Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Shin Tennis no Ōjisama BEST GAMES!! - ujawniono datę wydania drugiego OVA.

 • Twitterowskie konto anime Shin Tennis no Ōjisama poinformowało o dacie wydania drugiego OVA BEST GAMES!!.
 • Płyty (BD/DVD) z anime pojawią się w sprzedaży 25 czerwca a 5kwietnia rozpocznie się jego dwutygodniowy pokaz.

  Pojawił się też jego trailer z wykonywaną przez Ayasa przewodnią BEST GAMES!!.


  60 sek


  30 sek

  Powstałe jako adaptacja sportowej mangi Takeshiego Konomi OVA, podobnie jak poprzednie, opowie na nowo o najlepszych meczach tenisowych i należy do nowego projektu kinowego filmu, w skład którego weszły (jako pierwsza część) wcześniejsze filmy The Prince of Tennis: Two Samurais, The First Game film, Tennis no Ōjisama: Atobe Kara no Okurimono (wyświetlono je w grudniu zeszłego roku), The Prince of Tennis: Eikoku-shiki Teikyū-jō Kessen! w lutym i trzeci, który został wyświetlony podczas imprezy Teni Fes All Night.

  Oryginalna manga publikowana była w latach 1999-2008 w tygodniku Shonen Jump a jej bohaterem był Ryōma Echizen, gimnazjalista i tenisita.
  Została ona zaadaptowana na serial anime, dwa filmy anime, kinową krótkometrażówkę, różne projekty anime (OVA), film aktorski i in.
  W 2009r Konomi rozpoczął publikację drugiej serii - Shin Tennis no Ōji-sama, która została zaadaptowana na serię OVA.

  Zgodnie z zeszłoroczną informacją, powstaje także nowy film anime, zatytułowany Ryōma! Shinsei Gekijōban Tennis no Ōji-sama (Ryōma! Rebirth Movie The Prince of Tennis). Jego bohaterem będzie gimnazjalista Ryōma Echizen a opowie o jego drodze (meczach) do krajowego turnieju. Premeira filmu ma nastąpić w 2020r.

  Źródło: twitterowskie konto anime, ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.