Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Shokugeki no Sōma (Food Wars: Shokugeki no Sōma) - pojawił się trailer, ujawniono kolejnych bohaterów anime.

 • Podczas Anime Japan 2015 wyświetlono trailer anime Shokugeki no Sōma (Food Wars: Shokugeki no Sōma). Pojawił się on także na oficjalnej stronie anime.

  Znalazły się w nim zarówno openingowa Kibō no Uta (The Song of Hope, wyk: ULTRATOWER) jak i endingowa Spice (wyk: Tokyo Karan Koron).

  Strona anime poinformowała także o dalszej obsadzie:

  • Kojirō Shinomiya - Yūichi Nakamura
  • Hinako Inui - Mamiko Noto
  • Gin Dōjima - Takehito Koyasu

  którzy dołączą do pozostałych.

  Anime powstaje w studiu J.C. Staff w reżyserii Yoshitomo Yonetani jako adaptacja oryginalnej mangi Yūto Tsukudy i Shuna Saeki, której głównym bohaterem jest Sōma, pracujący wraz z ojcem w rodzinnej restauracji. Chłopak często organizuje "kuchenne bitwy" z będącym Mistrzem Kuchni ojcem. W końcu, ojciec zapisuje go do elitarnej szkoły gastronomicznej, którą kończy zaledwie 10 procent........

  W rolę Sōmy wcieli się Yoshitsugu Matsuoka a towarzyszą mu Risa Taneda (Erina), Shizuka Ishigami - Ikumi i Minami Takahashi (Megumi).

  Duet rozpoczął publikację mangi w tygodniku Shonen Jump w 2012r a jej 10 tom zebrany ukazał się na początku tego miesiąca.

  Powstał także Vomic, w którym Sōmę zagrał Yūki Ono, jego ojca - Jōichiro - Rikiya Koyama a Mai Nakahara występuje w roli Eriny Nakiri - również "świeżo upieczonej" uczennicy Liceum Totsuki i jednocześnie wnuczki dyrektora szkoły, zwanej z racji swojego fantastycznego smaku - "Goddotan" - Boginią Smaku (języka) (Kami no Shita).

  Premiera anime nastąpi 4 kwietnia.

  Źródło: strona anime, ANN • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.