Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Szorty informacyjne : AMV INSIDE IDENTITY, Ebiten, Eureka Seven AO, Oreshura

 

 • Pojawiło się promocyjne wideo AMV Black Raison d'être INSIDE IDENTITY - endingu anime Chū-2(ni)-byō Demo Koi ga Shitai!.
  Wideo znajduje się we wczorajszym newsie o promocyjnym wideo 4 odcinka anime.

   

 • Oficjalny kanał Kadokawa na Y.T. rozpoczął streaming wideoreklamówki płytowego wydania anime Ebiten: Kōritsu Ebisugawa Kōkō Tenmon-Bu.
  W reklamówce podano datę zakończenia składania zamówień (26 listopada)  oraz datę wydania zestawu - 26 stycznia przyszłego roku.

   

 • Oficjalna strona serialu anime Eureka Seven AO ujawniła, że dwa ostatnie odcinki (23 i 24) zostaną wyemitowane jeden po drugim 19 listopada o 3:41 (w TV TBS).

  Jednocześnie, w dniach 27-28 października, Bandai Channel rozpocznie streaming pierwszych 22 odcinków (wow.. maraton...)

  Serial został zawieszony, po "normalnej" emisji 22 odcinkla w dniu 27 września.

   

 • W ramach promocji anime Oreshura (Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru), na oficjalnej stronie pojawiła się ( do downloadu) pierwsza komputerowa tapeta (versja : 1280x800 i 1280x1024). Znaleźli się na niej Masuzu i Eita oraz informacja o styczniowej premierze anime:

  Tapeta będzie dostępna do 5 listopada.

  30 października pojawi się druga tapeta.

  Źródło: strony anime (via moonphase), ANN • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.