Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Szorty informacyjne: Yamada-kun to 7-nin no Majo, Isuca, Yuruyuri the OVA, JoJo's Bizarre Adventure, Hayate no Gotoku! (Hayate the Combat Butler)

 • Szorty informacyjne
 • Yamada-kun to 7-nin no Majo
 • Isuca
 • Yuruyuri the OVA
 • JoJo's Bizarre Adventure
 • Hayate no Gotoku! (Hayate the Combat Butler)

   

 • 30 tegoroczny numer tygodnika Shōnen Magazine przyniesie w środę informację, że pierwszy OAD za anime Yamada-kun to 7-nin no Majo pojawi się w sprzedaży w grudniu.
  Więcej informacji podanych zostanie w 13 tomie mangi, która pojawi się 17 lipca jak również w 33 numerze magazynu.

  Manga opowiada o Ryu Yamadzie, drugoklasiście Liceum Suzaku.
  Chłopak zawsze spóźnia się do szkoły, przysypia na lekcjach i ma kiepskie oceny. Zresztą, całe jego życie to "czarna dziura"...
  Natomiast Urara Shiraishi jest najlepszą uczennicą w liceum.
  Pewnego dnia, ich umysły "zamieniają się" ciałami...

  Manga została także zaadaptowana w zeszłym roku na serial aktorski z Mariyą Nishichi i Yūsuke Yamamoto w rolach głównych.

   

 • Produkcją anime Isuca zajmie się studio ARMS.

  Ecchi-komediowa manga akcji Osamu Takahashi opowiada o żyjącym bardzo skromnie licealiście Shinichirō Asano, który aby podreperować swój budżet - rozpoczyna pracę jako gosposia...
  Jednakże, osoba która go wynajęła (z poręczenia wychowawczyni klasy) to klasowa koleżanka - Sakuya Shimazu - 37 "głowa rodziny" Shimazu, zajmującej się egzorcyzmami i eliminacją niepożądanych kreatur..
  Shinichirō przypadkowo uwalnia jednego z potworów które złapała Sakuya więc musi z nią współpracować by ponownie złapać stwora....

     

 • Oficjalna strona anime Yuruyuri ujawniła, że 29 listopada nastąpi kinowa premiera Yuruyuri the OVA!!.

  O produkcji nowego anime poinformowano w marcu o zespole produkcyjnym i obsadzie.

  Oryginalna manga Namori opowiada o czterech rozrywkowych licealistkach, które przejmują dawne pomieszczenie szkolnego klubu parzenia herbaty na własny "klub rozrywki" - Gorakubu (Goraku-bu).

  Manga została zaadaptowana na dwa sezony anime - pierwsze w 2011 a drugie w 2012r.

   

 • Oficjalne konto anime JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders potwierdziło, że anime będzie emitowane przez rok i zaadaptowane zostaną wszystkie części oryginalnej mangi Hirohiko Arakiego JoJo's Bizarre Adventure, chociaż adaptacja 4 części mangi jeszcze się nie rozpoczęła i zależy "od wsparcia fanów i decyzji innych osób".

   

   

 • 41 tom mangi Kenjirō Haty Hayate no Gotoku! (Hayate the Combat Butler) przyniesie w środę informację, że Volume C - trzecie OVA z nowego cyklu anime pojawi się w sprzedaży w grudniu, razem ze specjalnym wydaniem 43 tomu mangi.

  Oryginalna manga Kenjirou Haty i bazujące na niej anime opowiadają o chłopaku imieniem Hayate, który służy jako lokaj, ochroniarz, powiernik (i nie tylko) dziewczynie imieniem Nagi aby spłacić dług wynoszący 156 804 000 jenów (~1,8 mln $)...

  Anime powstaje jako nowa seria OVA, przygotowana specjalnie z okazji 10-lecia tytułu, która ukaże się razem z limitowanymi wydaniami trzech tomów oryginalnej mangi.

  Znajdą się w nich wątki które jeszcze nie doczekały się adaptacji na anime.

  Limitowane wydanie 41 tomu mangi razem z OVA pojawiło się w sprzedaży 18 czerwca a kolejny - 42 pojawi się we wrześniu.

  Źródło: ANN • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.