Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Ta ga tama no Alchemist (The Alchemist Code) ujawniono wykonawcę głównych utworów filmu anime.

 • Oficjalna strona filmu anime Ta ga tama no Alchemist (The Alchemist Code) ujawniła tytuły i wykonawcę przewodniego utworu i ED.
 • Namida (Years) i Ano Natsu no Hi no Mahō (That Summer Day's Magic) wykona piosenkarz i tekściarz Huwie Ishizaki.

  Anime powstaje w studio Stelight w reżyserii Masanoriego Takahashi (pod nadzorem Shōjiego Kawamori) jako adaptacja gry t-rpg Juna Imaizumi / FgG z siedmioma głównymi postaciami i krążąca wokół siedmiu głównych grzechów. Jej akcja rozgrywa się na kontynencie Babel,. gdzie nad siedmioma nacjami wisi Wieża Babel. Użycie alchemi jako narzędzia wojny spowodowało, iż ludzkość znalazła się na skraju wyginięcia. Doprowadziło to do zwarcia niełatwego pokoju i zabronienia alchemii na kilkaset lat. W Roku Kontynentalnym 911, w naród Lustrice złamał pakt, wzmacniając swoją armię alchemią z myślą o podbiciu kontynentu. Pozostałę sześć krajów, prowadzone przez Envylię pokonało agresorów, ponownie strącając alchemię w niebyt. Jednakże, 20 lat po wojnie, alchemia znów wprowadza chaos ....

  Premiera filmu nastąpi 14 czerwca.

  jag61; strona filmu, ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.