Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Toji no Miko - ujawniono dokładną datę premiery anime.

 • Oficjalna strona anime Toji no Miko poinformowała o dokładnej dacie premiery.
 • Nastąpi ona 5 stycznia o 21:30 w AT-X (w Tokyo MX 6 o 1:05).

  Oryginalne anime powstaje w studio Gokumi w reżyserii Kōdaia Kakimoto. W opowieści, od zamierzchłych czasów istniały noszące miecze kapłanki, egzorcyzmujące zagrażające ludziom stwory zwane aratama.
  Te młode kobiety w szkolnych mundurkach i noszące miecze nazywane są Toji i działają razem z policją jako specjalny policyjno-religiny oddział.
  Rząd zezwolił im na noszenie mieczy i występowanie jako oficjalne jego przedstawicielki jak również powołał pięć szkół, do których dziewczęta uczęszczają. Żyją zwyczajnym życiem, lecz czasami wykonują swoje obowiązki używając mieczy jak i innych mocy by walczyć i chronić ludzi.
  Wiosną, pięć szkół Toji wysyła swoje najlepsze przedstawicielki do udziału w turnieju.
  W miarę przybliżania się terminu turnieju, wszystkie reprezentantki ciężko ćwiczą by podnieść swoje kompetencje i stać się silniejszymi...

  Poinformowano również o adaptacji anime na rysowaną przez Sakae Saito dla miesięcznika Shonen Ace mangę, której pierwszy odcinek pojawi się w grudniowym numerze magazynu (26 października)

  Źródło: ANN, strona anime.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.