Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

UQ Holder - manga Kena Akamatsu (spinoff, sequel Mahō Sensei Negima!) jest adaptowana na anime.

 • 30 numer tygodnika Shōnen Magazine przyniesie we wtorek informację o adaptacji na anime mangi Kena Akamatsu UQ Holder.
 • Powstała ona jako spinoff - sequel wcześniejszego bestsellera mangaki Mahō Sensei Negima! (Negima! Magister Negi Magi), a jej akcja rozgrywa sie 70 lat po okresie opowiedzianym w Negima! i 10 lat po ujawnieniu światu (ziemskiemu) istnienia magii.
  Jego bohaterem jest wnuk Negi Sprongfielda - Tōta Konoe, którego nauczycielką i przybranym rodzicem jest Yukihime - Evangeline A.K. McDowell , 700-letnia wampirzyca, znana z głównej serii.

  Akamatsu rozpoczął publikację mangi w 2013 a jej 11 tom zebrany pojawi się w sprzedaży 15 lipca. Wydanie 12 przewiduje się na 17 listopada, przy czym w wersji limitowanej ukaże się on razem z Negima! Box, w którym znajdzie się broszura oraz na razie nie sprecyzowane dodatki.

  Mahō Sensei Negima! doczekała się adaptacji na serial, film anime, kilka OVA i telewizyjną dramę. Powstał także serial anime Negima!? - opowieść alternatywna Negimy, zaadaptowany także na mangę Negima!? neo.
  Spinoffową mangą głównej serii była wydawana równocześnie (2010-2011) Negiho autorstwa Yui.

  Źródło: ANN, strona mangi, wiki (jp / en)  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.