Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Warau Salesman NEW - ujawniono dokładną datę premiery anime.

 • Oficjalna strona anime Warau Salesman NEW (The Laughing Salesman NEW) ujawniła tytuł i wykonawczyni OP.
 • Don't wykona Emi Nakamuta.

  Jednocześnie poinformowano o "maratonowej reemisji" poprzednich odcinków anime w CS TBS Channel 2. Rozpocznie się ona 10 marca i potrwa do 12 marca. Emisje będa trwały po 10,5 godziny bez przerwy - od 18:00 do 28:30 (4:30 dnia nastepnego). W sumie wyemitowane mają zostać 102 odcinki oraz specjal

  Reżyserowane przez Hirofumiego Ogura anime powstaje jako adaptacja mangi Fujiko Fujio Ⓐ (Motō Abiko), której bohaterem jest Fukuzō Moguro, pojawiający się przed szarpiącymi się z życiem ludźmi i gwarantujący im spełnienie za darmo ich pragnień.
  Jednakże klienci często ignorują jego rady bądź oszukują podczas procesu, co z kolei wymusza na nich poniesienie wysokiej ceny...

  Manga publikowana była w latach 1969-1971 w magazynie Big Comic pod tytułem Kuroi Salesman. W latach 1989-1992 emitowano powstały na jej kanwie pierwszy serial anime a w 1999 powstał aktorski serial telewizyjny.

  Premiera nowego serialu nastąpi 3 kwietnia.

  jag61 dla Dansetsu; źródło: strona anime via ANN  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.