Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Enn Enn no Shōbōtai (Fire Force) pojawił się drugi teaser, ujawniono dokładną datę premiery anime.

 • Oficjalna strona anime Enn Enn no Shōbōtai (Fire Force) rozpoczęła streaming drugie teasera.
 • Wideo i strona ujawniają dokładną datę premiery, która nastąpi 6 lipca o 1:25 w bloku Super Animeism MBS TBS i 28 innych stacjach.

  Anime powstaje w studio david production w reżyserii Yuki Yase jako adaptacja publikowanej w tygodniku Shonen Magazine mangi Atsushiego Ōkubo, w której

  Cała ludzkość żyje w strachu. Z powodu demonów, pojawił się fenomen "samoistnego zapłonu" i każdy może zmienić się w "piekielnika" (infernal / Homura Bito). By zapanować nad piekielnikami i im przeciwdziałąć, powołano specjalne Siły Pożarowe, gotowe do akcji w momencie wykrycia "zapłonu". Członkowie tych zespołów posiadają również niespotykane umiejętności. Do jednej z drużyn trafia Shinra, chłopak mogący poruszać się z prędkością rakiety i z tego powodu zostawiający za sobą "diabelskie ślady" - płonące odciski stóp (jak również niszcząc "przy okazji" swoje obuwie). Czy Siły odkryją źródło tego fenomenu i przerwą go? Czy też wpierw spłonie miasto?

  jag61; ANN, strona anime.  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.