Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Yakusoku no Neverland - powstanie drugi sezon anime.

 • 12 i ostatni odcinek anime Yakusoku no Neverland (Promised Neverland) przyniósł informację o produkcji drugiego sezonu.
 • Znalazła się ona także na oficjalnej stronie anime.

  Anime powstało jako adaptacja publikowanej w magazynie Shōnen Jump mangi Kaiu Shirai i Posuka Demizu, której tom 14 wydano 4 marca.

  Opowiada ona o Emmie, Normanie i Rayu, trójce najbardziej obiecujących dzieciaków sierocińca Grace Field House. W przeciwieństwie do innych tego typu instytucji, dzieci w nim są odpowiednio karmione i edukowane oraz mają odpowiednią opiekę. Jednakże pomijając fakt życia w pokoju, wypełnionego zabawnymi grami i opiekuńczą "matką" - coś nie jest tu w porządku. Kiedy 6-cio letnia Conny zostaje "adaptowana" przez zastępczego rodzica, zapomina zabrać swojego ulubionego królika, więc Emma i Norman wymykają się, by jej go dostarczyć. Kiedy przybywają na miejsce, dowiadują się dlaczego zawsze byli izolowani od świata zewnętrznego...

  Anime miało premierę 11 stycznia o 0:55 w bloku Noitamina.

  jag61; ANN, strona anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.