Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Yoake Tsugeru Lu no Uta - pojawił się trzeci teaser filmu anime.

 • Oficjalna strona filmu anime Yoake Tsugeru Lu no Uta rozpoczęła streaming trzeciego teasera.
 • Jego muzycznym tłem jest wykonywana przez Kazuyoshiego Saitō przewodnia Uta Utai no Ballad.

  Oryginalne anime powstaje w Science SARU w reżyserii Masaakiego Yuasy. W fabule, z powodu rozwodu rodziców Kai właśnie przeniósł się z ojcem z Tokio do mieszkającego w Hinashi, podupadającym rybackim miasteczku dziadka. Chłopak nie jest w stanie nic powiedzieć na temat swoich uczuć w stosumku do rodziców i swoje szkolne (gimnazjalne) życie spędza w ponurym nastroju. Jedyną radość stanowi uploading do sieci skomponowanych przez siebie muzycznych kawałków.
  Pewnego dnia jego klasowi koledzy Kunio i Yūho "wciągają go" do swojej bandy i gdy niechętnie udaje się z nimi na Wyspę Syreny, spotykają tam syrenkę imieniem Lu. Jej taniec i śpiew powoduje, że Kai zaczyna się otwierać. Jednakże, na miasteczko spada katastrofa i by je uratować, Kai musi wyrzucić wszystko ze swojego serca...

  Premiera filmu ma nastąpić 19 maja.

  Konto anime poinformowało też o rebroadcastingu wcześniejszego anime Yuasy - Ping Pong. Emisja rozpocznie się 10 kwietnia o 0:30 w BS Fuji.

  jag61 dla Dansetsu ; źródło: ANN, strona i konto anime  powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.