Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Nonnon Biyori - powstanie OAD (oraz inne informacje).

 • Na oficjalnej stronie anime Nonnon Biyori pojawiła się informacja o produkcji OAD.

  Więcej informacji ma zostać podanych 27 listopada w styczniowym numerze magazynu Comic Alive.

  Emitowany obecnie serial anime powstaje jako adaptacja obyczajowo-komediowej mangi Atto Nonnon Biyori rozgrywającej się w wiejskiej szkółce do której uczęszcza tylko piątka uczniów. Najbliższa księgarnia znajduje się o 20 minut jazdy rowerem, pewien magazyn zatytułowany Ju-p pojawia się w środy zamiast w poniedziałki a najbliższa wypożyczalnia wideo odległa jest o trzy przystanki...
  Piątoklasitka Hotaru Ichijō przenosi się z Tokio do szkoły i przystosowuje do powolnego tempa życia na wsi. Jej klasowe koleżanki to : pierwszoklasistka gimnazjum Natsumi, drugoklasistka gimnazjum - Komari , piątoklasistka Renge i starszy brat Komari - Suguru, będący w trzeciej klasie gimnazjum.

  Anime reżyseruje Shinya Kawamo a w role głownych bohaterów wcielą się : Rie Murakawa (Hotaru), Kotori Kowai (Renge), Ayane Sakura (Natsumi) i Kana Asumi (Komari).

  Strona rozpoczęła również streaming reklamówki płytowego wydania anime. Pierwszy zestaw pojawi się w sprzedaży 25 grudnia:

  Strona streamuje także krótką wersję MV z openingową Nana iro biyori wykonywana przez nano.RIPE

  Także w najnowszym, grudniowym numerze magazynu znalazły się nowe dodatki związane z mangą/anime - w tym wprowadzający przewodnik jak również specjalny plakat:

  Źródło : strona anime via moonphase • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.