Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Tokyo Ravens - pojawiło się drugie promocyjne wideo anime.

 • Oficjalna strona anime Tokyo Ravens rozpoczęła streaming drugiego promocyjnego wideo.

  Pojawiają się w nim postacie: Harutory, Natsume, Tōjiego i Hokuto - a każdy z pozostałej trójki usiłuje przekonać Harutorę by zaczął praktykować okultystyczną onmyōdō.

  Pod koniec wideo staje się on Shikigami Natsume, która mówi : "Teraz należysz do mnie".

  Usłyszeć także można openingową X-encounter wykonywaną przez Maon Kurosaki.

  Anime powstaje jako adaptacja opowiadających o nadprzyrodzonych mocach serii powieści ilustrowanych Kōhei Azano Tokyo Ravens, których bohaterem jest Harutora, chłopak należący do dalszej gałęzi rodziny Tsuchimikado, praktykującej (okultystyczne) onmyōdō. Jednakże nie posiada on żadnych zdolności widzenia duchów i jest zwykłym licealistą.
  Natsume, dziecięca przyjaciółka Harutory i następczyni głowy rodziny Tsuchimikado ponownie spotyka się z chłopakiem i zmienia jego przeszłość.

  W reżyserowanym przez Takaomiego Kurosaki w studiu 8-bit anime wystąpią : Kaito Ishikawa, Kana Hanazawa, Ryohei Kimura, Hisako Kanemoto, Eri Kitamura, Aki Toyosaki, Ayane Sakura i Hiro Shimono, do których dołączyli : Kōji Yusa jako Jin Ōtomo, Shinya Takahashi jako Zenjirō Kogure i Hiroyuki Yoshino jako Reiji Kagami.

  ( w kolejności od lewej)

  Jego premiera nastąpi 9 października.

  Źródło : ANN, strona anime • powrót

  Komentarze

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

  Musisz się zalogować żeby móc dodawać komentarze.