Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Kekkei Genkai

Kekkei Genkai (jap. 血継限界, Kekkei genkai dosł. ograniczenie więzów krwi) - jest to umiejętność dziedziczona w klanach. Jest ona przekazywana droga naturalną z pokolenia na pokolenie. W całej serii dowiadujemy się o bardzo różnych liniach krwi.

1. Byakugan występuje u członków klanu Hyūga. Jest to technika oczna.

2. Hyōton ta zaawansowana technika pozwala na nieograniczona kontrole nad wodą i wiatrem dzięki czemu wytwarzany jest lód. Posiadaczem techniki był Haku.

3. Tsujitegan jest to tajemnicza technika, której posiadaczem jest Ranmaru z wioski Kiri. Kiedy korzystał z tej techniki oczy jarz mu się na czerwono.

4. Ranmaru dzięki tej technice można było wytworzyć element drewna. Posiadaczami tej techniki są: Pierwszy Hokage, Yamato, Danzo.

5. Rinnegan jest najpotężniejsza z 3 technik ocznych. Dzięki tym oczom można przenosić swój umysł do innego ciała co zapewnia nieśmiertelność. Dzięki tym oczom można wykonywać wszystkie techniki, ponieważ są to oczy 6 ścieżek.

6. Satetsu umiejętność Trzeciego Kazekage wioski piasku, potrafił zamieniać swoją czakrę w pole magnetyczne i mógł manipulować miliardem drobinek żelaza. Ta technika została okrzynięta najsilniejszą i najgroźniejszą technika w dziejach wioski piasku.

7. Sharingan Pierwszym posiadaczem tej techniki był syn Mędrca 6 ścieżek. Aktualnie występuje on w klanu Uchiha i jest ich symbolem. Technika jest wielopoziomowa. Dzięki niej użytkownicy mogą skopiować ruchy przeciwnika.

8. Shikotsumyaku użytkownicy tej techniki posiadali bardzo twarde i wzmocnione kości; mogli dowolnie manipulować swoim szkieletem.

9. Shōton użytkownik tej techniki mógł dowolnie krystalizować materie wokół niego.

10. Sōma no Kō ta technika pozwalała na połączenia swojego ciała albo swojej części z innym użytkownikiem swojego klanu. Mogli oni się połączyć również z przeciwnikiem.