Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Klany

1. Klan Aburame:

Klan ten żyje w symbiozie z owadami, każdy nowo narodzony członek ofiarowany jest jako siedlisko owadów, z którymi będzie później współpracował. Owady żyją wewnątrz ciała i żywią się czakrą. Znają oni dobrze język owadów i mogą się z nimi swobodnie porozumieć, są typem klanu tropiącego, ale w boju nie można ich nie doceniać. Są silnym klanem.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Shino Aburame

2. Klan Akimichi:

Członkowie tego klanu potrafią przemieniać kalorie w czakrę, ich główna techniką jest: Baika no Jutsu - polega ona na zwiększeniu swoich rozmiarów. Wszyscy jego członkowie są puszyści i bardzo silni.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Chōji Akimichi

3. Klan Hyūga:

Członkowie tego klanu posiadają unikalne Kekkei Genkai (wieź krwi) zwaną jako: Byakugan. Charakterystyczną cechą jest brak źrenic oraz przy używaniu Byakugan wychodzą im na wierzch żyły. Ta więź krwi pozwala na widok w promieniu 359 stopni oraz na zobaczenie przebiegu czakry. Są bardzo silnym klanem bo jedyny punkt Byakugana jest na samym środku pleców, ale do tego trzeba być bardzo szybkim.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Neji Hyūga, Hinata Hyūga

4. Klan Uchiha:

Był najpotężniejszym klanem posiadającym Kekkei Genkai (wieź krwi) zwaną jako: Sharingan. Został doszczętnie wybity przez jednego z członków o imieniu: Itachiego oraz Madara Uchiha. Jedyna osoba która została przy życiu jest: Sauke.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Sasuke Uchiha, Itachi Uchiha, Obito Uchiha, Madara Uchiha

5. Klan Nara:

Klan ten cechuje bardzo wysoki iloraz inteligencji. Są oni bardzo dobrymi strategami, choć są bardzo leniwi. Klan ten cechuje moc panowania nad cieniami.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Shikamaru Nara, Shikaku Nara


6. Klan Inuzuka:

Wszyscy członkowie tego klanu posiadają swojego psa, większość technik opiera się na współpracy ze swoim pupilem. Są oni doskonałymi tropicielami jak również wojownikami. Członków klanu można rozpoznać po tatuażach na policzkach w kształcie kłów, pionowych źrenic oraz wydłużonych kłach.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Kiba Inuzuka

7. Klan Yamanaka:

Członkowie tego klanu specjalizują się w kontrolowaniu ciała i umysłu. Brzmi bardzo łagodnie?? A w rzeczywistości jest bardzo potężna techniką.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Ino Yamanaka

8. Klan Kaguya:

Był to jeden z najbardziej barbarzyńskich klanów, ich jedynym zajęciem/rozrywka były wojny, nie mogli usiedzieć w spokoju chwili. Pewnego dnia wypowiedzieli wojnę Ukrytemu Deszczowi i przegrali, przeżył tylko: Kimimaro. Jedno jest pewne posiadali oni Kekkei Genkai (wieź krwi), związane z kośćmi - każdy członek klanu mógł dowolnie przekształcać swój układ szkieletowy, dodatkowo kości były wzbogacone w dużą ilość wapnia i były bardzo twarde niemal jak stal.

-> Przedstawiciele: Kimimaro

9. Klan Fuuma :

Klan ten bardzo dobrze radził sobie ze swoimi obowiązkami aż do momentu, kiedy lennik zapragnął powiększyć swoje zapasy żywności. Wybuchła wojna i większość członków klanu zginęła, członkowie klanu rozeszli się - jedni zostali złodziejami, a inni chowają się i posiadajac złudną nadzieję że klan odzyska swoja świetność. Pewnego dnia pojawia się Orochimaru i zażądał najlepszego w klanie, aby poznać techniki klanu, członkowie myśleli że on pomoże im przywrócić klan, ale on nawet o tym nie pomyślał. Klan ten najprawdopodobniej już się nigdy nie odbuduje.

-> Lokalizacja: Kraina Pól Ryżowych
-> Przedstawiciele: Kimimaro


9. Klan Shiro:


Jest to klan o którym bardzo mało wiemy. W serii poznajemy tylko 1 członka Haku wiemy że posiada on Kekkei Genkai (wieź krwi) - klan ten specjalizuje się wodą, ale w stałym stanie skupienia czyli lodem.

-> Lokalizacja: Ukryta Wioska Deszczu
-> Przedstawiciele: Haku

10. Klan Karuma:

Klan ten posiadał wysokie umiejętności genjutsu z nieznanym kekei genkai. Istnieje legenda, która głosi że raz na kilka set lat rodzi się shinobi o niewyobrażalnej mocy i potrafi przenieść genjutsu do realnego świata. W Naruto poznajemy Unkai, która miała w sobie potwora. Jego istnienie odkryła: Kurenai.

-> Lokalizacja: Konoha
-> Przedstawiciele: Unkai, Yakumo


11. Klan Kamizuru:

Klan ten jest bardzo podobny pod względem umiejętności do klanu Aburame. Stracili oni swoją chwałe atakując Konohe. Zostalo ich nie wielu i poznajemy ich w tzn. zapychaczach jak poszukują Bichikou. Niestety druzyna z Konohy pokonuje ich, a klan Kamizuru nie odzyskuje swojej poprzedniej chwały.

-> Lokalizacja: Ukryta wioska Kamienia
-> Przedstawiciele: Jibachi Kamizuru, Kurobachi Kamizuru, Suzumebachi Kamizuru