Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript, bez niej nie obejrzysz odcinków ani nie dodasz odcinka do listy, itp.

Pieczęci

Pieczęci - w Naruto wyróżniamy kilka rodzai pieczęci:

1. Pierwszym rodzajem są to pieczęci za pomocą których ninja mogą wykonywać swoje techniki. Pieczęcie maja za zadanie wydobycie z ciała chakry, znaki ułożone w dobrej kolejności uaktywniają technikę. Wykorzystywane są w NinJutsu, GenJutsu nie używa się ich do TaiJutsu ponieważ w tym stylu nie używa się chakry tylko mięśni. W mandze/anime występuje około 12 różnych znaków.

Znaki: królik, małpa, wół, pies, szczur, świnia, ptak, koń, tygrys, wąż, baran, smok.

2. Drugim rodzajem pieczęci jest przeklęta pieczęć Orochimaru, w ten sposób wybiera on sobie najzdolniejszych ninja, którzy będą jego podwładnymi albo pojemnikami na jego dusze. Otrzymać tę pieczęć można dostać przez ugryzienie zostawia on tatuaż. Wszyscy posiadacze tej pieczęci maja ja na szyi wyjątkiem jest: Kimimaro. Posiada on pieczęć na klatce piersiowej. Osoba która zostaje obdarzona pieczęcią najczęściej traci przytomność i zmaga się z nią, jest ona bardzo nie bezpieczna 1 na 10 ninja przeżywa. Pieczęć po aktywowaniu posiada 2 stopnie.

3. Trzecim rodzajem pieczęci jest pieczęć jaka posiada nasz główny bohater (Naruto). Jest to pieczęć "pieczętująca" dzięki nie został zapieczętowany Lis o Dziewięciu Ogonach. Jest ona nazywana pieczęciom poświęcenia ponieważ pieczętujący musi poświęcić swoje życie. IV Hokage zapieczętował demona w Naruto, tym samym uchronił wioskę przed straszliwym losem ale sam oddał za to życie. W Naruto możemy zobaczyć tą technikę - wykonał ją III Hokage, poświecił on swoje życie aby ratować wioskę.

4. Czwartym rodzajem pieczęci jest pieczęć ptaka. Tą pieczęć dostają wszyscy członkowie klanu Hyuuga, którzy nie należą do głównego Trzonu rodziny, mają oni za zadanie chronić trzon klanu. Ta pieczęć pozwala na zabicie komórek mózgowych nosiciela pieczęci - jedyna droga ucieczki od tej pieczęci jest śmierć. Ta pieczęc możemy zaobserwować na czole Neji Hyuuga.

5. Piątym rodzajem pieczęci jest możliwość pieczętowania przedmiotów w zwojach. Dział to na takiej zasadzie że ninja posiadają zwój z odpowiednio zapisanymi znakami. Pozwala to przywalać duża ilość różnej broni - możemy to zaobserwować na przykładzie TenTen.