Regulamin

Dyskusje ogólne

Regulamin

Postprzez Gosu » 30 maja 2011, o 12:27

1. Portal Dansetsu jest portalem hobbistycznym mającym na celu promowaniu anime i mangi w Polsce, działamy na zasadzie od fanów dla fanów. Nie pobieramy opłat za korzystanie z serwisu. Strona Dansetsu jest katalogiem który kategoryzuje linki ogólnie dostępne w internecie. Niniejszy regulamin opisuje zasady stanowiące prawo korzystania z Serwisu. Korzystając ze strony akceptujesz niniejszy regulamin.

2.Wszystkie odnośniki HTML (linki) są dostępne w celach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych.

3. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarta w odnośnikach HTML (linkach) są one własnością autorów na danym serwisie hostującym video, odpowiedzialność ponoszą osoby, które je zamieściły w pierwotnym serwisie.

4. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone przez użytkowników.

5. W serwisie Dansetsu nie znajdują się żadne pliki video, a jedynie linki HTML do popularnych serwisów hostujących pliki wideo (np. youtube.com, veoh.com, sevenload.com, vimeo.com itp.)

6. Wszelkie użyte w serwisie nazwy i znaki graficzne mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi i zostały one użyte jedynie w celach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych.

7. Na stronie dansetsu.pl nie wolno umieszczać reklam innych stron oraz innych treści wpływających na szkodę serwisu.

8. Zarobki z reklam przeznaczane są na rozwój oraz utrzymanie i konserwacje serwisu.

9. Z jednego konta w serwisie może korzystać tylko jedna osoba.

10. Na wyraźne żądanie użytkownika administracja usuwa konto. Nie powoduje to automatycznego skasowania treści jakie użytkownik zawarł w serwisie.

11. Użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania oraz treść jaką zamieszcza w serwisie dansetsu.pl.

12. Użytkownik dodając recenzje na stronę przekazuje prawa do tego materiału stronie.

13. Dodając artykuły na stronę, automatycznie przekazujesz dansetsu.pl prawa autorskie i zezwalasz na dalsze ich wykorzystywanie.

14. Zakaz kopiowania materiałow ze strony, bez zgody administracji.

15. Podstrony serwisu mogą zawierać treści erotyczne, są one oznaczone oraz przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich (+18), wchodzisz na własna odpowiedzialność. Administracja nie ponosi za to odpowiedzialności. Wchodząc na dana podstronę oświadczasz że masz ukończone +18 lat.

16. Zarejestrowani użytkownicy wyrażają zgodę na przesyłanie drogą mailową materiałów reklamowych.

17. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

18. Administracja serwisu Dansetsu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie – użytkownik zobowiązany jest zapoznać się ze zmianami jakie wprowadza administracja o których zostanie powiadomiony.
Gosu
 
Posty: 71
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Powrót do Manga / anime - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron