Strona 1 z 1

SHONAN JUNAI GUMI

PostNapisane: 13 paź 2013, o 17:21
przez animka
Obrazek

Aż chce się powiedzieć - Natsukashii~~
Kto z Was oglądał GTO, czyli kultowego Onizuke zapewne pokocha ten prequel.
Shonan Junai Gumi opowiada o czasach, kiedy nasz nieustraszony Onizuka Eikichi założył swój gang - Onibaku wraz ze swoim najlepszym kumplem Ryujim.

Onizuka oraz Ryuji są tutaj młodymi chłopakami, licealistami, którzy lubią rozrabiać, podrywać piękne dziewczęta, czasami nawet starsze, jak np. ich nauczycielki. Mogłoby się zdawać, że wszystko bez zmian i tak rzeczywiście jest. Poznacie też różne gangi i całą zgraję złych typków knujących przeciwko Onibaku. Jak łatwo się domyślić nasi bohaterowie potrafią każdego z napastliwych gości usadzić, gdzie ich miejsce.
Co się tyczy pięknych pań, również bez zmian. Onizuka i Ryuji w dalszym ciągu zaliczają niepowodzenia w miłości, ale to wcale nie znaczy, że się poddają.

Tak czy inaczej, jeżeli chcecie poznać młode dzieje waszego ulubionego Onizuki to zajrzyjcie tutaj. Te 5 odcinków to pięć różnych opowieści o przygodach Onizuki i Ryujiego, pełne akcji, bijatyk i tego niezapomnianego, wspaniałego klimatu mafii i gangów. Troszeczkę tutaj przemocy, dlatego niekoniecznie polecam najmłodszej widowni, ale to pewnie już wiecie.

Nie przedłużając, warto zajrzeć do tej pozycji, bo jest równie ciekawa jak GTO i każdemu fanowi Onizuki przypadnie do gustu.

Animemaniaczka dla Dansetsu

OBEJRZYJ U NAS ~~>
http://www.dansetsu.pl/odcinki-anime-online/shonan-junai-gumi/