Princess Princess

Princess Princess

Postprzez jag61 » 23 paź 2011, o 17:03

Anime to opowiada o chłopaku, który przeniósł się do szkoły tylko dla mężczyzn.
Tooru w szkole poznał wielu ludzi, lecz zaprzyjaźnił się tylko z Mikoto, Yuujirou oraz Sakamoto.
Sakamoto Sama był przewodniczącym w szkole i zawsze chętnie pomagał trzem chłopcom.

Pewnego razu przewodniczący zaproponował Tooru pracę, zapewniając go, że jego dwaj koledzy też tam pracują. Chłopak szybko się zgodził. Praca ta polegała na dopingowaniu innych uczniów ze szkoły w tym, co robią. Lecz nie była ona taka łatwa! Chłopcy musieli to robić w damskich strojach. Było to trochę krępujące, lecz uznając, że mogłoby być śmiesznie - zgodzili się (A przynajmniej dwóch z nich xD). A żeby było jeszcze zabawniej, trójka wybrańców nazywana była przez wszystkich Księżniczkami! (matko...)

Myślę, że to anime jest świetne, ponieważ łatwo się je ogląda i, no cóż, trzeba to napisać, jest śmieszne.
Bardzo podobała mi się gruba i wyrazista kreska oraz image postaci. Idealne wykorzystanie kolorów również robi swoje, a gruba kreska dodaje tylko uroku i subtelności.
Wg mnie anime miało trochę wad, jak np. włosy postaci, które, moim zdaniem, zostały źle wykreowane. Inaczej - strasznie mi się nie podobały.

No ale, żeby nie być jakimś pesymistą, przyznaję, że bardzo mi się podobało to, z jakim ogromnym szacunkiem traktowane były w szkole Księżniczki.
Przede wszystkim polecam to anime osobom, które lubią się pośmiać, jak również wszystkim tym, którzy oglądali anime Princess Lovers, ponieważ fabuła jest bardzo podobna!

Nagisa dla Dansetsu

Obrazek

Pierwowzór: Manga
Rodzaj produkcji: seria Tv
Rok wydania: 2006
Czas trwania: 12 x 23 min
Reżyser: Keitarou Motonaga
Scenariusz: Akemi Omode
Muzyka: Kaoru Mizuki
Gatunki: Komedia, dramat
Miejsce: Japonia
Czas: Współczesność
Postaci: Uczniowie
jag61
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Powrót do Recenzje Anime

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron