Poszukuję fajnego anime do oglądania

Dyskusje ogólne

Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez jendru » 22 sie 2012, o 14:39

Witam
więc krótko i zwięźle, szukam anime które ma z 50 odcinków lub więcej w nieskończoność, gatunek taki jak one piece, bleach, d gray man, naruto itd. oczywiście z wyłączeniem tych tytułów. Poszukuję ponieważ Bleach ostatnio jest kiepski, d gray mana nie ma po za mangą, naruto to dobry był jak w gimnazjum byłem i leciały pierwsze odcinki a one piece wychodzi nistety raz na tydzień (jak większość). Jeżeli możecie podrzucić jakieś fajne tytuły to byłoby super, sam sporadycznie anime oglądam więc nie znam się na tytułach tak bardzo :p

To co oglądałem już to:
one piece, bleach, d gray man, naruto, wolfs rain, cowboy bebop, vampire princess myiu, midori no hibi, GTO, Clannad, Hellsing, Evangeliony, Gandamy, Samurai 7, Samurai Champloo, Full Metal Alchemist, Animatrix, Blood +, death note, blue submarine no.5, elfen lied,
jendru
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2012, o 14:30


Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez Gosu » 29 sie 2012, o 15:35

przejrzyj anime listy użytkowników a na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07

Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez Nettle » 31 sie 2012, o 13:04

Dwa słowa: fairy tail :)
nie zawiedziesz sie, a można ładnie się uśmiać :D tylko omijaj fillery, chociaż ich niewiele jest w porównaniu do innych serii ^^
Nettle
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07

Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez mei_misaki » 11 lis 2013, o 23:05

Polecam anime Monster. Niestety trzeba trochę poszukać, ale naprawdę warto. Nie zważając na tytuł jest to anime w pewnym stopniu podobne do Death Note z dodatkiem tajemnicy i fantastycznej muzyki potęgującej napięcie.
mei_misaki
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 21:37

Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez fanka A&M » 26 mar 2014, o 20:12

higurashi no naku koro ni- niby horror. Według mnie anime świetne.
fanka A&M
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 19:29

Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez eshall » 2 mar 2015, o 11:57

Chodzi mi o anime typu junjou romantica i sekai-ichi hatsukoi. Najlepiej z ładną kreska i ciekawą fabułą. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
We are the leading the world in providing best Testking cisco wireless certification dumps prep solutions. Our incredible offers for and Testking certification comptia gedare accessible at reasonable prices
eshall
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2015, o 11:48

Re: Poszukuję fajnego anime do oglądania

Postprzez jag61 » 3 mar 2015, o 21:38

hmmm.. eshall yaoi, shonen ai (BL) - hmmm... absolutnie "nie moje klimaty", ale może Love Stage!! ? albo Wild Adapter bądź Hybrid Child ?? (choć nie wiem czy są dostępne z polskimi napisami)
jag61
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Powrót do Manga / anime - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron