Ulubione Anime

Dyskusje ogólne

Ulubione Anime

Postprzez Gosu » 22 sie 2011, o 18:13

W tym temacie piszcie jakie są wasze ulubione anime do których wielokrotnie wracacie.
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Re: Ulubione anime

Postprzez kamisanlublin » 6 paź 2011, o 09:29

Witam :D hehehe ulubione anime? Jest ich wiele, ale najwięcej razy powracam do całości Evangeliona :D ooo tak! Już od początku kiedy w Polsce za sprawą JPF'u wychodził w wersji zeszytowej znalazła we mnie EVA wielkiego fana! Bardzo pasuje mi klimat jaki wprowadza każdy odcinek i strona mangi. Uwielbiam wykreowane przez pana Yoshiyuki'ego Sadamoto postacie,ich głębia i ta 'żywość' bohaterów jaką sobą reprezentuje naprawdę wciąga. Los ziemi w rękach pilotów bojowych mechów,ich osobiste rozterki,zawiła fabuła przesiąknięta psychologicznymi smaczkami,wizja końca świata na biblijną modłę, uwielbiam i piątka dla każdego kto też :D
kamisanlublin
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 11:04

Re: Ulubione anime

Postprzez sasuu » 23 paź 2011, o 19:17

No cóż, ciężko wyróżnić to jedno jedyne ulubione anime. Jednak jak się tak chwilę zastanawiam to jest to Kuroshitsuji. Tak, wielokrotnie powracałam do historii piekielnie dobrego lokaja. Podoba mi się zarówno pierwsza jak i druga seria.
sasuu
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 18:01

Re: Ulubione anime

Postprzez Gosu » 23 paź 2011, o 21:22

Jedno z takich moich ulubionych anime to Death Note - polecam każdemu, jest bardzo wciągające a rozkminy głównego bohatera są fantastyczne :D Cały czas dzieje się akcja, nie ma filerów i z odcina na odcinek robi się ciekawsze :D
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07

Re: Ulubione anime

Postprzez meaghan » 6 lis 2011, o 17:30

Dokładnie. Death Note to także moje Anime do którego wracam bardzo, bardzo często. Jednak grzech byłoby nie wspomnieć o Naruto. ;)
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37

Re: Ulubione Anime

Postprzez mei_misaki » 12 lis 2013, o 13:41

Moim pierwszym i zarazem ulubionym anime jest seria Higurashi no Naku Koro ni. Może i kreska nie powala, ale ilość wątków, doskonała muzyka i szeroko pojęta fabuła "oszukać przeznaczenie" bardzo zaskakuje. Polecam oglądać wieczorami :twisted:
mei_misaki
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 21:37

Re: Ulubione Anime

Postprzez x2222x » 20 lis 2013, o 18:17

Mnie również ciężko wybrać ulubione anime, dzięki czemu wracam do wielu z nich, a już najczęściej do Naruto (oczywiście wliczając w to Shippuden'a), Bleach oraz Fairy Tail (czasami lubię się wzruszyć na Angel Beats :roll: ).

Polecacie jakieś dobre anime (waszym zdaniem, ale żeby się coś działo :!: )
x2222x
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 20:56


Powrót do Manga / anime - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron