Ulubiony Gatunek

Dyskusje ogólne

Ulubiony Gatunek

Postprzez Gosu » 29 sie 2011, o 14:02

Jaki jest Wasz ulubiony gatunek anime/mang ?
Ja osobiście uwielbiam Akcja, Komedia.
Gosu
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07


Re: Ulubiony Gatunek

Postprzez kamisanlublin » 5 paź 2011, o 11:18

Witam. Moim ulubionym gatunkiem jest cyberpunk,mecha, space opera i oczywiście fantasy :D Uwielbiam cyberpunka za to że jak się światu przyglądam i patrzę na rozwój technologiczny to mogę powiedzieć że traktować można ten gatunek jako nie świętą biblię nowego tysiąclecia która mówi o upadku ludzkości :P
Mecha uwielbiam za te wspaniałe odgłosy podczas walk kiedy to gnie się blacha i wszystko co na ziemi niknie podczas kiedy to stompają wielkie mecha potwory :D Space opery to gatunek już od dziecka rozwijany przez seriale s-f którymi karmił mnie ojciec :P A Fantasy to to co mi przypomina ze jest jeszcze nie jeden wspaniały świat baśni który potrzebuje bohatera żeby mógł przetrwać:P niom to tyle, chociaż wiadomo ogląda się prawie wszystko Hentaie w to wliczając:P Głównie chodzi raczej o fabułę i barwne charaktery postaci :D pozdrawiam!
kamisanlublin
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 11:04

Re: Ulubiony Gatunek

Postprzez fanka A&M » 26 mar 2014, o 20:44

Ja lubię np. yaoi, shounen-ai, przygodowe, haremy, fantasy, dramy, romantyczne, komedie, horrory i pare innych. :)
fanka A&M
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 19:29


Powrót do Manga / anime - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron