Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Dyskusje ogólne

Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez meaghan » 26 wrz 2011, o 22:15

No więc tak: tutaj piszemy nasze ulubione cytaty i powiedzenia z poszczególnych Anime. Najlepiej by było, gdybyśmy dodawali: cytat, tytuł Anime z jakiego jest i postać, która to mówi. ;) Ja zacznę:

"Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość".To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań." - Naruto, Uchiha Itachi
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37


Re: Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez mira » 17 paź 2011, o 14:42

"Troszczenie się o swoich przyjaciół... to nie jest grzech!" - Lucy Heartphilia (może nie jest tak głęboki ale uwielbiam go!!!)
mira
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 22:26

Re: Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez sasuu » 23 paź 2011, o 18:36

"To chyba nieprzyjemne zostać podeptanym, ale deptać po kimś, to naprawdę miłe uczucie" - Sebastian Michaelis, Kuroshitsuji
sasuu
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 18:01

Re: Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez mei_misaki » 11 lis 2013, o 22:43

"Nie mogę płakać... Łzy to porażka ciała pokonanego przez serce. Albowiem dla nas to, co określane jest "sercem", może stać się co najmniej dowodem, że nasze istnienie jest zbyteczne." - Rukia Kuchiki - Bleach
mei_misaki
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 21:37

Re: Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez jag61 » 19 lis 2013, o 23:03

Hmmmm...
NIe będzie to cytat/powiedzonko, ale ostatnio "pałęta mi się po głowie" :
"Kaze hiku no, Kaze hiku no..." - czyli ending z "Denpa Onna ... "
Zastanawiałem się dlaczego i doszedłem do wnioski, że to przez "Maware! Setsugetsuka" - ending z "Kikō Shōjo wa Kizutsukanai" (umysł ludzki dziwnymi ścieżkami podąża...)
jag61
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:07

Re: Wasze ulubione cytaty i powiedzonka z Anime

Postprzez arjumand » 1 sty 2015, o 10:10

No cóż, ciężko wyróżnić to jedno jedyne ulubione anime. Jednak jak się tak chwilę zastanawiam to jest to Kuroshitsuji. Tak, wielokrotnie powracałam do historii piekielnie dobrego lokaja. Podoba mi się zarówno pierwsza jak i druga seria.
arjumand
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 10:09


Powrót do Manga / anime - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron