Nana, czy doczekamy się kontynuacji?

Dyskusje na temat konkretnej anime/mangi. Każdy temat zawiera tylko 1 tytuł anime/mangi

Nana, czy doczekamy się kontynuacji?

Postprzez meaghan » 26 gru 2011, o 23:59

Wraz z wyemitowaniem ostatniego, czterdziestego-siódmego odcinka, wszyscy fani Anime z niecierpliwością oczekują kolejnego sezonu i to niemalże od 6 lat. Czy doczekamy się w końcu?
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że drugi sezon pojawi się dopiero wtedy, gdy manga dobiegnie końca lub gdy nazbiera się wystarczająca ilość materiału. Niestety autorka, Ai Yazawa, przechodzi(ła?) trudny okres w swoim życiu i z powodów zdrowotnych zawiesiła pracę na "Naną".
Wszystkich, którzy czekają na to wydarzenie tak jak ja, zapraszam do wzięcia udziału w Petycji : http://www.facebook.com/events/252936054774165/
Kto wie? Może to w jakiś sposób pomoże?

Niestety, chociaż jestem fanką tego cudownego Anime i Mangi widzę nikłe szanse na powstanie kolejnych odcinków. Według mnie, skoro Yazawa po takiej przerwie nie wznowiła projektu, wątpię, by kiedykolwiek miało to nastąpić, jednak bądźmy dobrej myśli.

Jakie są wasze opinie? Czy doczekamy się kolejnych przygód Nany i Hachi?
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37


Powrót do Manga / anime - konkretne tytuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron