Bleach - ulubieni bohaterowie.

Dyskusje na temat konkretnej anime/mangi. Każdy temat zawiera tylko 1 tytuł anime/mangi

Bleach - ulubieni bohaterowie.

Postprzez meaghan » 26 wrz 2011, o 22:02

W tym wątku wypowiadamy się na temat naszych ulubionych bohaterów z Anime Bleach. Piszemy imię postaci i powód dlaczego właśnie ją lubimy. ;))
meaghan
 
Posty: 31
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 22:37


Re: Bleach - ulubieni bohaterowie.

Postprzez mei_misaki » 27 gru 2013, o 16:10

Moimi ulubionymi postaciami w Bleach'u są Byakuya Kuchiki i Kisuke Urahara. Byakuye uwielbiam za jego spokój i straszną obojętność (w czym czasami trochę mnie przypomina), a Kisuke za jego tajemniczą "dziecinność" i oczywiście za jego teksty np. "Mówiłem przecież, że nie zdołasz mnie tym trafić. Dzięki zyskanemu czasowi udało mi się przeanalizować strukturę cząsteczek duchowych tej techniki, jak również poprzedzające jej wykonanie ruchy twoich mięśni. Z taką wiedzą mogę bez problemu jej uniknąć, bądź też uprzedzić ją moim ciosem. Chociaż, fakt faktem, nie jest to zbyt łatwe. ;)
mei_misaki
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 21:37

Re: Bleach - ulubieni bohaterowie.

Postprzez kathi » 29 lis 2014, o 12:24

Z jednej strony bardzo prawdopodobne jest, iż to Madara, gdyż z jakich innych przyczyn Itachi dołączyłby do Akatsuki? Nie od dziś wiadomo, że zrobił to dlatego, by bronić wioski, a Madara był największym zagrożeniem.
Our excellent online Testking 117-102 training programs will lead you to success in the Testking We also offer latest hsbc and www.principiacollege.edu with 100% success University of New Haven good luck.
kathi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2014, o 12:21


Powrót do Manga / anime - konkretne tytuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron